Czwórki z ósmym miejscem w województwie

W innych przypadkach powinniśmy obwieścić sukces, wszak znalezienie się wśród ośmiu najlepszych zespołów województwa w swoim roczniku to duże osiągnięcie, ale niestety, w tym przypadku nie może zabraknąć gorzkich słów.

Część drużyny - mówiąc kolokwialnie - całkowicie olała najważniejszy turniej w sezonie i nie stawiła się na porannej zbiórce przed dzisiejszymi zawodami, a parę godzin później świetnie bawiła się w trakcie trwającego Jarmarku Łaskiego...

Tym większe brawa należą się trójce dziewcząt, które od rana dzielnie walczyły w Tuszynie: Julii Majdzie, Julii Bryl i Natalce Drewnowskiej. Serdecznie dziękujemy także Marysi z Siatka Zgierz i trenerowi Zbyszkowi za pomoc w uzupełnieniu składu w dzisiejszym turnieju.

Ostatecznie dziewczęta zakończyły zawody na ósmej pozycji, choć mimo bardzo eksperymentalnego ustawienia udało im się wygrać 2 sety.

Serdecznie gratulujemy Libero VIP oraz UKS Lider Konstantynów Łódzki, które awansowały do finałów Mistrzostw Polski, zaplanowanych na koniec czerwca w Zabrzu (będą tam też nasze trójki).

Wielkie brawa także dla gospodyń z UMKS „Tuszyn” oraz trenerów Adriana i Pauliny. Wiemy, że dzisiejszy brąz ma bardzo gorzki smak, ale nie mamy wątpliwości, że „zielona armia” jeszcze pokaże na co ją stać w wyższych kategoriach wiekowych. Przy okazji serdecznie dziękujemy za możliwość sparowania przed tegorocznymi finałami trójek.

Duże podziękowania kierujemy też w stronę Pani Karoliny Bryl, która pomogła nam w transporcie na dzisiejsze zawody.

Nasze czwórki kończą swoją minisiatkarską przygodę. W przyszłym roku najbardziej wytrwałe dziewczęta zagrają już w kategorii młodziczek.

 

Źródło: Łaskovia